Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2"Źródła Rzeczkowskiego są najwyraźniej doskonale poinformowane. Polska została skompromitowaną na arenie międzynarodowej bardzo skutecznie. Być może była to pierwsza część operacji. Teraz przyszedł czas na realizacje drugiej części – po skutecznym zniszczeniu idei Unii Europejskiej w Wielkiej...
"Źródła Rzeczkowskiego są najwyraźniej doskonale poinformowane. Polska została skompromitowaną na arenie międzynarodowej bardzo skutecznie. Być może była to pierwsza część operacji. Teraz przyszedł czas na realizacje drugiej części – po skutecznym zniszczeniu idei Unii Europejskiej w Wielkiej Brytanii ma wyjść Polska. Jaki jest prawdziwy, długoterminowy cel takich działań? Wojna w Europie? Budowa nowego bloku wschodniego, z Rosją na czele i przejęcie Łotwy, Litwy i Estonii? Polska ma znowu paść ofiarą potężnego konfliktu? Niestety nie jest to wykluczone." - wiesci24.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
eee , tam ... prawdopodobniejsza jest teza hrabiego Otto von Bismarcka : żadnej wojny z Polakami nie trzeba wszczynać , wystarczy dać im nieco samym porządzić a szybko się wykończą
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ależ tu rosyjskie GRU wcale nie było potrzebne. W Polsce mamy taki zasób id****w którzy z własnej inicjatywy zniszczą swoje państwo.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane