Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7To i tak niewielka kara. Za to uczynili temu krajowi gardło powinni dać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To i tak niewielka kara. Za to co uczynili temu krajowi gardło powinni dać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Na Podhalu, które tradycyjnie głosuje na PiS, zawrzało. Górale nie potrafią zrozumieć decyzji rządu i mówią krótko: to zdrada! Góralom, którzy od 10 lat stali murem za PiS, chciałem powiedzieć tylko jedno – właśnie zbieracie plony swej pracy. Więc nie lamentujcie. Sami sobie tą władzę wybrali...
"Na Podhalu, które tradycyjnie głosuje na PiS, zawrzało. Górale nie potrafią zrozumieć decyzji rządu i mówią krótko: to zdrada! Góralom, którzy od 10 lat stali murem za PiS, chciałem powiedzieć tylko jedno – właśnie zbieracie plony swej pracy. Więc nie lamentujcie. Sami sobie tą władzę wybraliście. Wasz rząd, Wasz prezydent. Wybrani Waszymi głosami. Karma is a bi**h" – napisał jeden z internautów, komentując sytuację.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
gorale co roku potrzebuja tyle samo co gornicy gornicy,popala opony tydz czasu, nie dostana mandatu za zanieczyszczanie srodowiska wpierdoy tez nie dostana od milicji kaczynsskiego a i tak dostana swoje
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane