Reklama
Reklama

Komentarze

27
G
grabcan 😏 Szyderca
5 lat temu

Kto ma dostęp do pacjentów covidowych? Słyszął kotoś o odwiedzinach u chorych na covid w szpitalach zakaźnych? To zdjęcie mógł zrobić tylko pracownik,a to że na jego odcinku leży ktoś z gołą doopą na podłodze,świadczy tylko i wyłącznie o nim samym. Autor oczywiście zamiast ruszyć doope i wykonać rob...

Kto ma dostęp do pacjentów covidowych? Słyszął kotoś o odwiedzinach u chorych na covid w szpitalach zakaźnych? To zdjęcie mógł zrobić tylko pracownik,a to że na jego odcinku leży ktoś z gołą doopą na podłodze,świadczy tylko i wyłącznie o nim samym. Autor oczywiście zamiast ruszyć doope i wykonać robotę,za którą bierze pieniądze,robi zdjęcia na internet i obwinia cały świat tylko nie siebie. Typowa pi*rdolona gnida.

0

Zglos komentarz

B
Bazyl73 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Mógł to zdjęcie zrobić też inny pacjent...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

je...e polaczki jestescie k...i to co sie dziwicie ze wasz kraj to BURDEL??!! Chcieliscie k...y pisu to macie k...y pis. WIEC MO**Y K...Y W KUBEL I ZDYCHAC SMIECI ZA WASZ WYBOR!!!!!!!

0

Zglos komentarz

A
Atalisha 🌾 Wieśniak
5 lat temu

@FEDORA Oczywiście zachowanie i traktowanie personelu medycznego to pierwsze, a drugie ciekaw jestem czyjakby to była Twoja Mama czy Babcia to też chciałbyś takie rzeczy widzieć w sieci.

0

Zglos komentarz

A
Atalisha 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Jakim trzeba być z**bem by zdjęcie w takim stanie wrzucać! Oczywiście masz na to zgodę osoby na zdjęciu ? Mam nadzieję, że ktoś Ci się do d... dobierze za upublicznianie tak znieważającego zdjęcia

0

Zglos komentarz

F
FED0RA 👑 Bóg Wiochy
5 lat temu

Znieważające to jest pozwolenie na takie traktowanie chorej KOBIETY!!! A może lepiej to ukryć przed opinią publiczną, bo może się wkur***zyć, przy zestawieniu tego widoku z pustymi łóżkami na warszawskim stadionie?

0

Zglos komentarz

A
Anonim
5 lat temu

w zasadzie to ja tu widzę BRAK traktowania. zdjęcia bym nie robił, a już na pewno nie publikował. wygląda na zrobione zanim personel zareagował. ale jak nursów było 2 na oddział... pacjent majaczący bywa nieludzko silny, a kiedy nie ma kim, to niby jak? na narodowy cyrk jest, na personel nie ma. jak...

w zasadzie to ja tu widzę BRAK traktowania. zdjęcia bym nie robił, a już na pewno nie publikował. wygląda na zrobione zanim personel zareagował. ale jak nursów było 2 na oddział... pacjent majaczący bywa nieludzko silny, a kiedy nie ma kim, to niby jak? na narodowy cyrk jest, na personel nie ma. jakoś nie jestem zaskoczony, dlatego wyjechałem, jak tylko to bydło doszło do władzy.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
5 lat temu

Ważne ze TVP dostało kasę.

0

Zglos komentarz

P
primal69 🏹 Łowca
5 lat temu

łóżka covidowe są...tylko zapomnieli kupic kible covidowe!! Polskaaa biało czerwoniiii

0

Zglos komentarz

C
cri12 💩 JP 100%
5 lat temu

Zrób zdiecia du.....y swojej babki i udostępniaj w necie idio .....to

0

Zglos komentarz

M
marioosh1 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Najwieksza k.u.r.w.a jest autor zdjecia, nie pomogl, tylko robi sobie fejm na necie, druga k.u.r.w.a to autor wpisu, mowi udostepniajcie gdzie tylko sie da, a pomyslales tepy c.h.u.j.u o godnosci tej osoby, o ochronie wizerunku, oby wam ktos kiedys zrobil zdjecie bez gaci i rozeslal po necie. Najpie...

Najwieksza k.u.r.w.a jest autor zdjecia, nie pomogl, tylko robi sobie fejm na necie, druga k.u.r.w.a to autor wpisu, mowi udostepniajcie gdzie tylko sie da, a pomyslales tepy c.h.u.j.u o godnosci tej osoby, o ochronie wizerunku, oby wam ktos kiedys zrobil zdjecie bez gaci i rozeslal po necie. Najpierw pomagam osobie w potrzebie, potem szukam winnych tej sytuacji. A wszystkim ktorzy pomagaja krzyczac "nagrywam" stawialbym zarzut nieudzielenia pomocy, do czego kazdy z nas jest prawnie zobowiazany

0

Zglos komentarz

W
wiech1 🌾 Wieśniak
5 lat temu

To zdjęcie naprawdę nic nie mówi bez znajomości kontekstu. To że to osoba przywieziona przez policję z burdy pijackiej i nadal jest w fazie (nie wszędzie są wytrzeźwiałki) a może ktoś ja potraktował jakimś "pvulonem" żeby sprzedać "skórę". Pacjent każdy inny. Odwiedzałem osobę bliska w szpitalu. Na...

To zdjęcie naprawdę nic nie mówi bez znajomości kontekstu. To że to osoba przywieziona przez policję z burdy pijackiej i nadal jest w fazie (nie wszędzie są wytrzeźwiałki) a może ktoś ja potraktował jakimś "pvulonem" żeby sprzedać "skórę". Pacjent każdy inny. Odwiedzałem osobę bliska w szpitalu. Na tej samej sali leżała kobieta, która przykrywała się śmierdzącą skórą kota i nie dawała sobie jej odebrać. Gdybym był podobny do frajera, który zrobił i upublicznił to zdjęcie, też bym mógł wrzucić fotkę z komentarzem "PO (wtedy oni rządzili) doprowadziło do upadku szpitali bo chcą sprywatyzować".

0

Zglos komentarz

J
JanWladeczek 😏 Szyderca
5 lat temu

A gdzie respirator ? Moze wystarczy tego polskiego biadolenia. Równie dobrze mozna napisac pod zdjęciem ze chleją w szpitalu a my za to płacimy. Byle co mozna wymyślić.

0

Zglos komentarz

S
sell71 🏹 Łowca
5 lat temu

przerażające ile w komentarzach jest dzbanów broniących PiS - nadal nie dostrzegających jakie spustoszenie ta grupa przestępcza sieje w tym kraju

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
5 lat temu

Ha ha ah....To jest łózko covidowe??? A gdzie aparatura? To zdjęcie może być z każdego szpitala i oddziału nawet nie w naszym kraju. Ciekawa jest pozycja robiącego zdjęcie i to jak widać wypasionym nowym telefonem. Nie ma to jak zamiast pomóc czy wezwać pielęgniarkę nawalić fot i wrzucić w neta. Tak...

Ha ha ah....To jest łózko covidowe??? A gdzie aparatura? To zdjęcie może być z każdego szpitala i oddziału nawet nie w naszym kraju. Ciekawa jest pozycja robiącego zdjęcie i to jak widać wypasionym nowym telefonem. Nie ma to jak zamiast pomóc czy wezwać pielęgniarkę nawalić fot i wrzucić w neta. Taki to piękny dzisiejszy świat...jeden leży a grupka wokół z telefonami...znieczulica totalna.

0

Zglos komentarz

Q
QUTAPHONE 🎖️ Snajper
5 lat temu

Nie pacjent jest od tego, żeby niańczyć chorych. A jak zawołasz pigułę czy doktorka to możesz i cały dzień czekać, taką mamy opiekę. Chłop w Iławie wykitował o 1:00 w nocy, mimo wezwań innych że człowiek się dusi, piguły zjawiły się o 9:00 rano, rodzina została powiadomiona o zgonie o 15.30. Żenada....

Nie pacjent jest od tego, żeby niańczyć chorych. A jak zawołasz pigułę czy doktorka to możesz i cały dzień czekać, taką mamy opiekę. Chłop w Iławie wykitował o 1:00 w nocy, mimo wezwań innych że człowiek się dusi, piguły zjawiły się o 9:00 rano, rodzina została powiadomiona o zgonie o 15.30. Żenada.

0

Zglos komentarz

H
hansik1987 🌾 Wieśniak
5 lat temu

A w Iławie to podobno Arnold Boczek zrobił jednej babie dziecko

0

Zglos komentarz

E
Eltominc 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Co za de**l wstawia takie zdjęcia namierzyć i ukarać zwyrodnialca

0

Zglos komentarz

D
danzby 😏 Szyderca
5 lat temu

dosyc upodlenia Polakow, zero gdzie jestes? scigasz 14 - 16 latkow?

0

Zglos komentarz

E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

mamy tysiące łóżek covidowych ... tylko personelu brak. Ale 2 miliardy rocznie na szczujnię to mają bez problemu.

0

Zglos komentarz

M
muttley13 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Najpierw "niech jadą" teraz "Niemcy oddajcie lekarzy " Fani Pis, krzyczymy Jarosław!!! Jarosław!!! :) :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

a czemu nie muwice ze dali 3 miliardy na szpital

0

Zglos komentarz

M
muttley13 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Ja czasem robie błędy ale "muwicie" serio ? Jak to się ma do tego co napisałem. Pis najpierw drwił z lekarzy a teraz niech wracają. Żenada.

0

Zglos komentarz

D
de_vall 🎖️ Snajper
5 lat temu

Bo wsypali też 2 miliardy do szamba - a mogli dać 5 na szpitale

0

Zglos komentarz

G
grabcan 😏 Szyderca
5 lat temu

Edek,jesteś ograniczony jak większość gimbazy na tym portalu. W 2020r wydano na służbę zdrowia 5% PKB,czyli 109 MLD złotych (nie licząc późniejszych dotacji COVIDowych) i GOOVNO to dało,więc dodatkowe 2 MLD nie zrobiły by najmniejszej różnicy,poza twoją i tobie podobnym satysfakją. Te 2 MLD to nic,...

Edek,jesteś ograniczony jak większość gimbazy na tym portalu. W 2020r wydano na służbę zdrowia 5% PKB,czyli 109 MLD złotych (nie licząc późniejszych dotacji COVIDowych) i GOOVNO to dało,więc dodatkowe 2 MLD nie zrobiły by najmniejszej różnicy,poza twoją i tobie podobnym satysfakją. Te 2 MLD to nic, tylko populistyczne pi*rdolenie pożal się Boże opozycji. Ten system zdrowotny wymaga totalnej reformy a nie dofinansowań,tylko nikt nigdy się za to nie wziął,bo wszyscy pokolei mieli i mają to w doopie. Ile można dokładać to kolosa na glinianych nogach? Obudźcie się koorva.

0

Zglos komentarz

M
Milandrzej 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Personel z narodowego tam przenieść ku**amać.

0

Zglos komentarz

R
rafiko76 🌾 Wieśniak
5 lat temu

oby jego rodzinne dopal covid i znaleźli się w takiej samej sytuacji

0

Zglos komentarz

R
rafiko76 🌾 Wieśniak
5 lat temu

anonimowy frajer chyba jest teaz dumny ze to wstawil w takiej formie

0

Zglos komentarz

R
rafiko76 🌾 Wieśniak
5 lat temu

do tych co napier... na PIS ale swoje śmierdzące łapska po kasę od tego rządu to wyciągacie

0

Zglos komentarz

M
malgorz89 🌾 Wieśniak
5 lat temu

To nie jest kasa TEGO rządu. Gdybyś nie wiedział to wyjaśnię, że rząd jedynie zabiera pieniądze w formie akcyz, podatków, opłat a potem je rozdaje (najczęściej i najwięcej sobie bliskim).

0

Zglos komentarz

T
trolik1 😏 Szyderca
5 lat temu

Rafiko zacznij myśleć. Wbrew pozorom to nie boli. Dlaczego nie mam wyciągać rąk po SWOJE pieniądze? Ciężko zarobione zresztą.

0

Zglos komentarz

R
renhub8284 🌾 Wieśniak
5 lat temu

propisowski de**l i tyle

0

Zglos komentarz

A
artstr ⚔️ Jedi
5 lat temu

rafiko ,jesteś k...rwą i tyle w temacie

0

Zglos komentarz

L
Lettered 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Miejcie godność. Po prostu, po ludzku, z poszanowania dla człowieka chorego usuńcie to zdjęcie.

0

Zglos komentarz

R
rafiko76 🌾 Wieśniak
5 lat temu

do kur a gdzie szacunek dla tego pacjenta ten co to wstawił powinien karnie opowiadać

0

Zglos komentarz

B
biedronka2019 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Co jest Pis winny? Taka mamy sluzbe zdrowia lenie lekarze i pielegniarki. Lezalam w szpitalu za PO i bylo to samo.

0

Zglos komentarz

M
michalng 🎖️ Snajper
5 lat temu

To samo było ? Ty lezałes ob****y na ziemi bez pomocy czy ktos inny ?

0

Zglos komentarz

B
biedronka2019 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Owszem

0

Zglos komentarz

H
Hugo_Mineta 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Obraz polskiej służby zdrowia

0

Zglos komentarz

P
Pysialek8888 😏 Szyderca
5 lat temu

Mafia p**S morduje polaków, in więcej tym większe ma profity od putina

0

Zglos komentarz

C
5 lat temu

Szpitale podlegaja samorządowi... De**le co ma rzad do tego

0

Zglos komentarz

W
wiobis 🌾 Wieśniak
5 lat temu

błagam zasłońcie to zdjęcie , odbieracie godność tej Pani , przecież rodzina to zobaczy

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
5 lat temu

Rozkradli Nam kraj.PiS i kosciol

0

Zglos komentarz

Reklama