Reklama
Reklama

Komentarze

3
D
dosieci55 🎖️ Snajper
5 lat temu

Czy wymagane jest wyczyszczenie pały sprzedawcy Vervy na podjeździe?

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
5 lat temu

Nie, wg Orlenowskiego dress-code'u pała musi pozostać brudna.

0

Zglos komentarz

G
GrzesiekACM 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Nawet jak by zrobili promke tez dla mężczyzn to i tak by nie skorzystał bo nie tankuje na Orlenie od akcji jak ich cysterny jeździły po Polsce oklejone propagandą.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

na orlenie juz sa przeceny zimowego plynu za 30 zeta, obajtek chyba za duzo narobil :)

0

Zglos komentarz

Reklama