Reklama
Reklama

Komentarze

1
P
plastpet 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Dlatego o wszystko tutaj zamykam i reguluje sprawy i maksymalnie do dwóch miesięcy wyjeżdżam do Czech. Tam mam już nagrane mieszkanie do kupienia i zajęcie... Naprawdę mam już dość tego co się tutaj dzieje...

0

Zglos komentarz

Reklama