Reklama
Reklama

Komentarze

4
L
lester89tcz 🌾 Wieśniak
5 lat temu

jeden i drugi c**ja robi

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

oczywiscie ze tak.. coz za pytanie.. i dlaczego tak pozno? ale ze wszystkich sil popieram.

0

Zglos komentarz

E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Kto wstawia takie rzeczy? Chyba ktoś kto nie był nigdy w szpitalu. Polskie szpitale to umieralnie i tego nie zmieni nic, tak było jest i będzie. Ile byście dali im kasy, zawsze mało. Przychodzisz, jesteś złem koniecznym a co innego, kiedy masz COŚ lub kaskę.

0

Zglos komentarz

S
sliwa84 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Nie bo wtedy podatek na ubezpieczenie był by większy niż moja wypłata i musiałbym jeszcze dopłacać pracodawcy !!!

0

Zglos komentarz

Reklama