Reklama
Reklama

Komentarze

2
P
primal69 🏹 Łowca
4 lata temu

tak bo platforma lepsza od pis... aha... no napewno. a wy plujcie dalej na lewice to bedziecie dalej swiadkami popisów tych mistrzów.

0

Zglos komentarz

E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Ktoś, coś z głową?

0

Zglos komentarz

Reklama