Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5"Coraz większa liczba Polaków odwraca się od kościoła, systematycznie spada ilość osób przystępujących do sakramentów świętych czy uczniów uczęszczających na lekcje religii. Wzrasta natomiast liczba aktów apostazji. Czy zapanowała moda na wychodzenie z kościoła?" - asta24.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mam nadzieję że dożyję czasów jak odzyskamy ziemie zagrabione przez kościół i zbudujemy tam szpitale. Ale to niestety nie nastąpi dopóki żyją kundle i patole głosujące na PIS.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A jak on ma racje …… jak się reszta świata połapie ze my tak na powarznie Mamy ich za najgorszych i tylko my się liczymy to ta aborcja będzie nakAzem dla Karzdej Polki i to może w ten sposób jest wymierzone w nas
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mysla tylko o wlasnych d**ach,tak naprawde przyszlosc kosciola ich nie interesuje bo do "ciezko zapracowanj emerytury juz niedlugo " moze to i dobrze bo im wiecej szczuja tym wiecej ludzi sie od nich odwraca
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane