Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oni nie widzą zasadniczej różnicy. Pracowanie, a bycie zatrudnionym, nie są tożsamymi określeniami.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
no właśnie nie do końca za PO to przynajmniej jak wychodziła afera to usuwali człowieka (albo chociaż chowali) a ci to mają tak w serdecznym poważaniu, że aż na wymioty bierze jak już te same chu*e rozkręcaj kolejną aferę a Zero tylko czeka z już gotowym uniewinnieniem o człowieku długopisie nie wsp...
no właśnie nie do końca za PO to przynajmniej jak wychodziła afera to usuwali człowieka (albo chociaż chowali) a ci to mają tak w serdecznym poważaniu, że aż na wymioty bierze jak już te same chu*e rozkręcaj kolejną aferę a Zero tylko czeka z już gotowym uniewinnieniem o człowieku długopisie nie wspominając.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane