Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5"Kaczynski to psychopatyczna kreatura wokół której powstała sekta ludzi prostych, nie rozumiejących szybko zmieniającego się świata, którego się boją i szukających prostych wyjaśnień swojej podrzędnej roli w tym świecie, i tak jak każdą sektę tak i tą oplotła pajęczyna cwaniaków, frustratów i zwykły...
"Kaczynski to psychopatyczna kreatura wokół której powstała sekta ludzi prostych, nie rozumiejących szybko zmieniającego się świata, którego się boją i szukających prostych wyjaśnień swojej podrzędnej roli w tym świecie, i tak jak każdą sektę tak i tą oplotła pajęczyna cwaniaków, frustratów i zwykłych wariatów kręcących swoje własne gierki. Byl osiedlowym popychadlem za intryganctwo. Ich ulubionym zajeciem bylo szczucie na siebie dzieci z podworka. Potem z okna patrzyli, jak sie bija. Do czasu, bo potem bily ich." - poloniainfo.se
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
oni nie wykluczają debaty z Tuskiem, oni wykluczają debatę z każdym kto mógłby publicznie zadać niewłaściwe pytania. szczytem ich odwagi jest debata z kurwizji gdzie w razie czego redaktor zareaguje i nie dopuści do niewygodnych pytań
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Debata z towarzyszem Yarosławem może odbyć się tylko z de**lem, dziennikarze z TVP**S, lub radia maryja.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A o czym ten mały starzec bez pojęcia o świecie mógłby debatować? On tylko jedno potrafi....wyzywać od mord zdradzieckich,morderców i takich tam.W tej małej główce siedzi tylko Smoleńsk kur....wa,Smoleńsk!!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
niie warto debatowac z kłamca ktury jest rzadny władzy jak sam o sobie muwił
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane