Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Dobre, ta zaszczana siermięga została już raz przez Tuska upokorzona. Debata z 2007 roku, zamiotła go i rzuciła na kolana, zrobiła pośmiewisko, dzięki czemu w następnych latach, przegrywał wszystko co można było przegrać. Po przegranej zaś, wmawiał swoim poklaskiwaczom, że to "moralna wygrana", niek...
Dobre, ta zaszczana siermięga została już raz przez Tuska upokorzona. Debata z 2007 roku, zamiotła go i rzuciła na kolana, zrobiła pośmiewisko, dzięki czemu w następnych latach, przegrywał wszystko co można było przegrać. Po przegranej zaś, wmawiał swoim poklaskiwaczom, że to "moralna wygrana", niekiedy pełen żalu, wylewał frustrację przed kamerami, skarżąc się na Naród, że go nie wybiera, bo przecież powinni rządzić "raz jedni, raz drudzy" (jego słowa). Kaczyński to zwykły tchórz, co widać, słychać i niestety, czuć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Karakan musial by miec jaja a nie tylko wredny ryj by sie na taki krok odważyć!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To są kumple baranki. Rozgrywają was jak dzieci z przedszkola. Wrócił tylko po to żeby władza została w PO-PISie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To, że Cię od urodzenia w katolickiej rodzinie nazwali baranem, nie znaczy, że reszta nie potrafi myśleć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
tusk jest jak hitler ządny władzy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane