Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3naboje pewnie z paciorkow rozancowych moczonych w wodzie swieconej??. ja sie pytam tylko jak gleboka jest nora Kaczynskiego i czy kanalizacja czynna i odbiera.. bo wujek Wladek ze wchodu z kumplem Olkiem Lukaszenka beda robic "treningi" przy Polskiej granicy.. i czy nasz obecnie panujacy ludzki pan...
naboje pewnie z paciorkow rozancowych moczonych w wodzie swieconej??. ja sie pytam tylko jak gleboka jest nora Kaczynskiego i czy kanalizacja czynna i odbiera.. bo wujek Wladek ze wchodu z kumplem Olkiem Lukaszenka beda robic "treningi" przy Polskiej granicy.. i czy nasz obecnie panujacy ludzki pan bedzie sie mial czym podcierac??
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ze paciorki byly przez ojca pio myte, to naboje walą fiołkami i w locie i w budynku 😁
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane