Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Warto się zastanowić co zostawili poprzednicy skoro większość Polaków ich na oczy nie chce widzieć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Lepszy taki złodziej co kradnie 1000 a oddaje 500 niż taki co kradł 1000 i nie oddawał nic. Ale platfusy nie zrozumieją. No i owszem, lepszy był taki co nie kradnie, ale takiego nie ma, wiec siłą rzeczy trzeba wybierać mniejsze zło, czyli większe dobro. Ale platfusy wolały pracować za 3zł/h do 67 ro...
Lepszy taki złodziej co kradnie 1000 a oddaje 500 niż taki co kradł 1000 i nie oddawał nic. Ale platfusy nie zrozumieją. No i owszem, lepszy był taki co nie kradnie, ale takiego nie ma, wiec siłą rzeczy trzeba wybierać mniejsze zło, czyli większe dobro. Ale platfusy wolały pracować za 3zł/h do 67 roku życia zamiast mieć godne życie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Najlepszy złodziej PiS który kradnie i ukradzione pieniądze daje takim zerom jak ty mówiąc im że to oni ze swoich dali. Ty nie masz godnego życia bo takie zera sprzedajne nie są godne życia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane