Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Oczywiście masz rację, bo to śmieszne kiedy de**l wyzywa drugiego de**la. Jedni na tuska a drudzy na kaczora i tak w kółko dają się traktować jak de**le.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Sondaż Kantara: Kaczyński najmniej wiarygodnym i uczciwym politykiem - Tomasz Jakubowski/23 lipca 2021
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ceny rosna, podatki rosna, deficyt rosnie, nedza rosnie, bezprawie rosnie i PiS nazywa to "Dobrymi Zmianami" a elektorat tanczy i spiewa w rytmie Dico Polo...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PS . - W ciagu ostatnich 6 lat Polska spada we wszystkich indeksach miedzynarodowych a Morawiecki dalej klamie o "sukcesach" PiSu!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Święta prawda! Polacy to durny naród! Uczą się po szkodzie i tak na okrągło
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Morawiecki napisał list do Polaków. "Szansa na cywilizacyjny awans do pierwszej ligi europejskiej". - gazeta.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PS. - Co na to sekta kosciola i Czarnek, oni prowadza Polske do sredniowicza, narodow trzeciego swiata?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Daja sie we znaki wady narodowe oraz wyniszczenie intelidencji z czasow wojny. Jaki narod taki rzad niestety. Nikt tego nie posprzata jezeli sami tego nie zrobimy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane