Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Ten nieudolny rząd sam poda się do dymisji , niech lepiej powie o swoim zadłużeniu jakie powstało przez kupowanie szczepionek 100 milionów szt, i teraz kończy się termin ważności zostaną wyrzucone ale już planują od sierpnia następne 100 milionów szczepionek kupić, i kto za to zapłaci znowu my podat...
Ten nieudolny rząd sam poda się do dymisji , niech lepiej powie o swoim zadłużeniu jakie powstało przez kupowanie szczepionek 100 milionów szt, i teraz kończy się termin ważności zostaną wyrzucone ale już planują od sierpnia następne 100 milionów szczepionek kupić, i kto za to zapłaci znowu my podatnicy prawdziwy robią sabotaż 🤣🤣🤣
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
celanka wszystko ok tylko Wypij nie jest posłem z pis tylko z porozumienia Gowina w sumie jeden ciul ale jak chcesz zabłysnąć trzymaj się faktów
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane