Reklama
Czy to te `Dobre Zmiany` zeby Polakom zylo sie lepiej?

Czy to te `Dobre Zmiany` zeby Polakom zylo sie lepiej?

przez nissin — 4 lata temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
M
muzg 🌾 Wieśniak
4 lata temu

A najlepsze jest to ze maja wyje***e … i ludzie sami się składają …. A podatki ku**y chca

0

Zglos komentarz

M
Meczybula39 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Oni sa tez nieuleczalnymi kre tynami

0

Zglos komentarz

A
Aster_master 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Przy następnych wyborach się ich wyleczy. Oby kaczor tego dożył.

0

Zglos komentarz

K
koronny 🎖️ Snajper
4 lata temu

za garść drobnych dostaną rozgrzeszenie od czarnomundurowych i zalecenie dla wiernych co by głosować na pisich

0

Zglos komentarz

I
irek720624 🌾 Wieśniak
4 lata temu

KRADNĄ skąd popadnie

0

Zglos komentarz

Reklama