Reklama
Reklama

Komentarze

5
S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Dobrze ma nasrane w głowie

0

Zglos komentarz

D
Donofrio 🎖️ Snajper
4 lata temu

Nissin chłopaku tą goopia pipa nazywa się Meląg nie Maciąg.

0

Zglos komentarz

K
koronny 🎖️ Snajper
4 lata temu

Kuchciński nie bacząc na przykazanie czarnosecinnych na czele z białym papą też nie płodził bo zakładał ...kapturka

0

Zglos komentarz

A
Agaciorek55 😏 Szyderca
4 lata temu

Id**t.a Serio ...to jest niedowiary jak można pi****l..ć od rzeczy żeby tylko zostać przy korycie Ona jest żałosną wśiurą Wstyd!!!!

0

Zglos komentarz

B
bonkero 😏 Szyderca
4 lata temu

Marlenka, stuknij się w swój śliczny , pusty łeb.

0

Zglos komentarz

Reklama