Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wg lewactwa....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak mogłoby się stać, gdyby się ten id***a z PO, o twarzy nienaznaczonej intelektem bardziej rozpędził. Dostałby parę kulek od białoruskiej SG i wojna gotowa. A może temu idiocie o to właśnie chodziło?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ja uważam, że trzeba się podporządkować wielkiemu wodzowi Bialorusi i przyjąć jego autokarowych turystów w każdej ilości. A następnie spdrdolic na Bialorus
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
O dokładnie A potem każdemu unicie wydać paczke kredek żeby mogli kwiatki rysować na zniszczonych budynkach
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
oj skonczy wam sie zrodlo tanich volkswagenów prawaki. bedziecie remontowac swoje 20letnie golfy i paski jak na kubie. beda jezdzic 60lat! inteligenci prawicowi...zamknijcie sie na wszystko i wszystkich a otworzcie sie na boga i jarka
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
...pisdzielce drą ryja o "zdradzie narodowej" a w tym samym czasie na doroczne Forum Ekonomiczne w Karpaczu zapraszają białoruskiego agenta KGB Jurija Woskriesienskiego. No, ale ciemny pisowski lud tego oczywiście nie ogarnia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie było w TVP ani w TVP Trwam, więc nic takiego nie miało miejsca, proste.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane