Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Można żyć, jasne... Tyle, że po tamtej stronie już nie, a w sumie TO jest najważniejsze
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Więc możesz chodzić do kościoła,być bierzmowanym, przyjmować komunię jednocześnie będąc totalnym skur.olem, który w doopie ma pozostałe zasady wiary ale wtedy będzie zbawiony, a ten który omija kościół bo nie zgadza się z tymi kieckowymi hipokrytami ale stosuje się do nauk zbawcy ma zakaz wstępu do...
Więc możesz chodzić do kościoła,być bierzmowanym, przyjmować komunię jednocześnie będąc totalnym skur.olem, który w doopie ma pozostałe zasady wiary ale wtedy będzie zbawiony, a ten który omija kościół bo nie zgadza się z tymi kieckowymi hipokrytami ale stosuje się do nauk zbawcy ma zakaz wstępu do raju? Brzmi logicznie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
mw71 - Dzięki Tobie, pojęcie "życie" coś mi się zamazało. Czy "tam" również się oddycha, czuje zapachy, widzi i słyszy? Napisz nam, dzięki którym zmysłom.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W co ty mw71 qrwa wierzysz w garbate aniołki? Jaka druga strona? Po śmierci jest tylko po tobie " ewentualnie" pomnik lub nagrobek i pamięć bliskich-to wszystko.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Statystki mówią że wśród zawodów w których dzieci są narażone na molestowanie seksualne to pedagodzy ponoć to w gronie nauczycieli jest najwięcej nadużyć na tym tle w stosunku do dzieci .a czy mimo to przestajesz posyłać dziecko do szkoły?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gdy pedagog dziecko zmolestuje to do pierdla trafi, a ksiundz za to samo uniknie konsekwencji. jak dzieciaka do szkoły nie poślesz to trafi do bidula, jak dzieciak na religię nie pójdzie to posiedzi godzinkę w świetlicy i tyle.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ciagle i ciagle wiocha pomstuje, ze kosciol, religia to zabobony i do niczego dobrego nie prowadza i w ogole sami pe****le... Jednoczesnie promujecie przyjmowanie skrajnie religijnych ludzi z krajow gdzie pe****lia sie odbywa zgodnie z prawem. 50 letni afganczyk z 13 letnia zona jest tam na porzadku...
Ciagle i ciagle wiocha pomstuje, ze kosciol, religia to zabobony i do niczego dobrego nie prowadza i w ogole sami pe****le... Jednoczesnie promujecie przyjmowanie skrajnie religijnych ludzi z krajow gdzie pe****lia sie odbywa zgodnie z prawem. 50 letni afganczyk z 13 letnia zona jest tam na porzadku dziennym. "moj ekstremizm lepszy niz twoj", "moj pe****l lepszy niz twoj". Logika lewicy w pigulce. PS aborcja w Islamskich krajach tez zakazana.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane