Reklama
Reklama

Komentarze

4
S
spojlers 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Szkoda ze to fejk

0

Zglos komentarz

M
marios58 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Piszesz głupoty, a mądrzy inaczej, w to wierzą.

0

Zglos komentarz

B
bowke 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Skąd u ciebie tyle nawisci ? Jeżeli ktoś jest niemądry to okaż się mądrzejszy ale nie w ten sposób. Uszanuj proszę demokrację bo obraża ten procent wyborców który wybrał PiS czyli nie chce zamienić pe****li w sutannach na pe****li w kolorowych barwach tęczy. W naszym ev Szyszko musisz wierzyć, 400 t...

Skąd u ciebie tyle nawisci ? Jeżeli ktoś jest niemądry to okaż się mądrzejszy ale nie w ten sposób. Uszanuj proszę demokrację bo obraża ten procent wyborców który wybrał PiS czyli nie chce zamienić pe****li w sutannach na pe****li w kolorowych barwach tęczy. W naszym ev Szyszko musisz wierzyć, 400 tysięcy ofiar pe****li w Francji i nikt nie zareagował ? Z całym respektem, nie wierzę.

0

Zglos komentarz

B
bowke 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Skąd u ciebie tyle nawisci ? Jeżeli ktoś jest niemądry to okaż się mądrzejszy ale nie w ten sposób. Uszanuj proszę demokrację bo obraża ten procent wyborców który wybrał PiS czyli nie chce zamienić pe****li w sutannach na pe****li w kolorowych barwach tęczy. W naszym ev Szyszko musisz wierzyć, 400 t...

Skąd u ciebie tyle nawisci ? Jeżeli ktoś jest niemądry to okaż się mądrzejszy ale nie w ten sposób. Uszanuj proszę demokrację bo obraża ten procent wyborców który wybrał PiS czyli nie chce zamienić pe****li w sutannach na pe****li w kolorowych barwach tęczy. W naszym ev Szyszko musisz wierzyć, 400 tysięcy ofiar pe****li w Francji i nikt nie zareagował ? Z całym respektem, nie wierzę.

0

Zglos komentarz

Reklama