Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Skąd u ciebie tyle nawisci ? Jeżeli ktoś jest niemądry to okaż się mądrzejszy ale nie w ten sposób. Uszanuj proszę demokrację bo obraża ten procent wyborców który wybrał PiS czyli nie chce zamienić pe****li w sutannach na pe****li w kolorowych barwach tęczy. W naszym ev Szyszko musisz wierzyć, 400 t...
Skąd u ciebie tyle nawisci ? Jeżeli ktoś jest niemądry to okaż się mądrzejszy ale nie w ten sposób. Uszanuj proszę demokrację bo obraża ten procent wyborców który wybrał PiS czyli nie chce zamienić pe****li w sutannach na pe****li w kolorowych barwach tęczy. W naszym ev Szyszko musisz wierzyć, 400 tysięcy ofiar pe****li w Francji i nikt nie zareagował ? Z całym respektem, nie wierzę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Skąd u ciebie tyle nawisci ? Jeżeli ktoś jest niemądry to okaż się mądrzejszy ale nie w ten sposób. Uszanuj proszę demokrację bo obraża ten procent wyborców który wybrał PiS czyli nie chce zamienić pe****li w sutannach na pe****li w kolorowych barwach tęczy. W naszym ev Szyszko musisz wierzyć, 400 t...
Skąd u ciebie tyle nawisci ? Jeżeli ktoś jest niemądry to okaż się mądrzejszy ale nie w ten sposób. Uszanuj proszę demokrację bo obraża ten procent wyborców który wybrał PiS czyli nie chce zamienić pe****li w sutannach na pe****li w kolorowych barwach tęczy. W naszym ev Szyszko musisz wierzyć, 400 tysięcy ofiar pe****li w Francji i nikt nie zareagował ? Z całym respektem, nie wierzę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane