Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5hehehe.. proponuje przypierdzielic jeszcze kilka swiezutkich podatkow.. producenci niech placa.. aa czekaj.. to nie tak dziala.. kazdy koszt przenoszony jest na konsumenta.. aaa.. to tak to my nigdzie nie dojdziemy.. wyglada mibna to ze za rok na wigilie wszyscy na stole postawia rybe po grecku.. ty...
hehehe.. proponuje przypierdzielic jeszcze kilka swiezutkich podatkow.. producenci niech placa.. aa czekaj.. to nie tak dziala.. kazdy koszt przenoszony jest na konsumenta.. aaa.. to tak to my nigdzie nie dojdziemy.. wyglada mibna to ze za rok na wigilie wszyscy na stole postawia rybe po grecku.. tylko taka bez ryby.. paprykaz znowu wroci na stoly..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Glapinski twierdzi ze Polska ma cud gospodarczy, najwyzszy od czasow rozbiorow...Czy ktos inny tez to zauwazyl, czy Glapinski majaczy?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
to faktycznie jest cud.. cud ze to jeszcze nie j3b!0..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oto cudowne skutki rządu prawackich de**li. Towarzyszu Yarosławie, kiedy obniżysz akcyzę za paliwo? Nie, nie obniżysz, nie będziesz miał czy przekupić patologii 500+.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Teraz czekamy aż patologia 500+ zacznie krzyczeć, że trzeba wszystkie zasiłki przeliczyć na nowo bo im na coraz mniej starczy i żeby podnieść podatki tym pracującym żeby więcej dostawać na Brajanka i Deskię - ich jedyne osiągnięcie. Morawiecki w TVP**S powie, że to wszystko wina Tuska i Niemców któr...
Teraz czekamy aż patologia 500+ zacznie krzyczeć, że trzeba wszystkie zasiłki przeliczyć na nowo bo im na coraz mniej starczy i żeby podnieść podatki tym pracującym żeby więcej dostawać na Brajanka i Deskię - ich jedyne osiągnięcie. Morawiecki w TVP**S powie, że to wszystko wina Tuska i Niemców którzy nam zazdroszczą na co patusy zaśpiewają mu hymn Polski "Nic się nie stało".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane