Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6"Granica wygląda jak durszlak. Tu by trzeba było przysłać 10 tysięcy ludzi i jeszcze byłoby mało – pisze w sieci anonimowy funkcjonariusz Straży Granicznej. Mundurowym nie wolno rozmawiać z mediami. PiS obawia się, że prawda o tym, co naprawdę dzieje się na wschodzie, trafi do elektoratu. A wi...
"Granica wygląda jak durszlak. Tu by trzeba było przysłać 10 tysięcy ludzi i jeszcze byłoby mało – pisze w sieci anonimowy funkcjonariusz Straży Granicznej. Mundurowym nie wolno rozmawiać z mediami. PiS obawia się, że prawda o tym, co naprawdę dzieje się na wschodzie, trafi do elektoratu. A widok płaczących chorych dzieci jest nie do zniesienia nawet dla elektoratu tej partii." - źródło: Facebook
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dlatego PiS nie dopuszcza mediow i przedluzyl "Stan oglupiania narodu"...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rozumiem minusy trolli PiSu, ludzie maja o tym nie wiedziec...a taka jest smutna prawda.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie taki druszlak jak łaziłem przy granicy za grzybami jeszcze jakiś dawniej przed tym cyrkiem to zaraz mamierzył mnie patrol na quadzie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Cytując klasyka .... Przez 8 lat polki i polacy... Czy jak to leciało
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie zes.aj się szwabski obrzezańcu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane