Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5To bardzo dobrze. Rządzący muszą wiedzieć, że za nimi może stać tylko naród, a nie jakieś zagraniczne faszystowskie mendy w rodzaju makarona, które we własnym kraju robią obóz koncentracyjny, biją i strzelają do ludzi na ulicach. Niech się obóz władzy zastanowi, kto będzie go wspierał, jak nie Pola...
To bardzo dobrze. Rządzący muszą wiedzieć, że za nimi może stać tylko naród, a nie jakieś zagraniczne faszystowskie mendy w rodzaju makarona, które we własnym kraju robią obóz koncentracyjny, biją i strzelają do ludzi na ulicach. Niech się obóz władzy zastanowi, kto będzie go wspierał, jak nie Polacy. Podobnie łaska usa na pstrym koniu. Szukają kogoś, kto pozwoli im jeszcze bardziej (wydawało się niemożliwe) obrabiać Polskę ze wszystkiego niż PIS i znaleźli trzaskowskiego. Tyle USSmenom dali za free, a tu masz. Mało.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie ma to, jak zdjęcie Du*y wstającej z kolan obok siedzącego Trumpa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane