Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To tylko świadczy o tym że Polskę traktują jak swojego wasala a nie suwerenne państwo... A Wy się cieszycie de***le... A PiS jeszcze zazdrości... Ludzie obudźcie się w końcu jak nie pogoni się co do nogi pisu z po to nigdy dobrze nie będzie... O SLD i innych już wspominać nawet nie warto
To tylko świadczy o tym że Polskę traktują jak swojego wasala a nie suwerenne państwo... A Wy się cieszycie de***le... A PiS jeszcze zazdrości... Ludzie obudźcie się w końcu jak nie pogoni się co do nogi pisu z po to nigdy dobrze nie będzie... O SLD i innych już wspominać nawet nie warto
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Można być suwerennym państwem jednocześnie współpracować z innymi krajami...jakim wasalem??wielu przemawiało już w KONGRESIE USA i ich kraje nie są żadnymi wasalami...zresztą lepiej być wasalem Stanów Zjednoczonych niż Watykanu(którym jesteśmy)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Szczególnie, że będzie to spotkanie w formie telekonferencji online.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane