Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6To tylko rezultat klamstw i falszywych obietnic o "Doobrych Zmianach" zlodziei mafii PiSu! Klamali i kradli, jedyne co potrafia, to ich "Program polityczny". Dla narodu nie zrobili nic pozytywnego!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ba, nawet z lubością będą się przyglądać każdej ... ukradzionej złotówce!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Skoro do tej pory przyglądali się każdej złotówce dwa razy i mamy taką zapaść jaką mamy, to ja się boje nawet pomyśleć co będzie, gdy przyjrzą się jej po raz trzeci.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
te 400tys osób wbrew pozorom nie jest w takiej złej sytuacji bo gdyby poszli do byle jakiej pracy na 5 dni w miesiącu (licząć 100zł dniówka) mogliby podwoić swój budżet ale się nie chce lepiej nic nie robić i dostawać pieniądze albo szlachetne paczki:-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wbrew pozorom te 400tys ludzi nie jest w takiej złej sytuacji gdyby poszli na 6 dni do pracy (byle jakiej licząc 100zł dniówka) mogliby podwoić swój budżet domowy ale po co lepiej brać kasę i szlachetne paczki za darmo a ze swoimi dochodami się nie ujawniać
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane