Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Raczej czemu nasz naród jest tak głupi, że wybiera takie miernoty do rządzenia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
dla tych ktorzy nie zrozumieli inflacji.. to pieniadze ktore pozyczyla partyja rzadzaca aby kupic wasze glosy.. zadluzajac masakrycznie Panstwo Polskie.. to te pieniadze utzymuja swoja wartosc.. tylko to czym probujemy te pozyczki splacac.. to juz nie jest tyle warte.. i aby zaplacic za swoja nieudo...
dla tych ktorzy nie zrozumieli inflacji.. to pieniadze ktore pozyczyla partyja rzadzaca aby kupic wasze glosy.. zadluzajac masakrycznie Panstwo Polskie.. to te pieniadze utzymuja swoja wartosc.. tylko to czym probujemy te pozyczki splacac.. to juz nie jest tyle warte.. i aby zaplacic za swoja nieudolnosc rzadzacych.. czyli probujac zatrzymac spadek wartosci tego czym placa.. oferuja wiecej pieniedzy z waszych kieszen.. aby moc sie bardziej zapozyczac.. PIS to RAK na ciele spoleczenstwa Polskiego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane