Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Juz jestescie niewolnikami, ostatniej kolonii Watykanu, jaka jest Polska!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wchodzą tym klechą w doope jakby liczyli na rozgrzeszenie przed Bogiem za swe kures.....wa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
kieleckim politykom kariery senatorskie i poselskie załatwił Gosiewski to teraz mu spłacają ulicami , pomnikami i polską ziemią dla jego vatycańskich protektorów... Kleryków wyludniony , zero przemysłu , pozostałe sto kilkanaście tysięcy pozostałych mieszkańców na osłodę otrzymało kolędę w tv region...
kieleckim politykom kariery senatorskie i poselskie załatwił Gosiewski to teraz mu spłacają ulicami , pomnikami i polską ziemią dla jego vatycańskich protektorów... Kleryków wyludniony , zero przemysłu , pozostałe sto kilkanaście tysięcy pozostałych mieszkańców na osłodę otrzymało kolędę w tv regionalnej w wykonaniu miejscowego duetu parlamentarnego
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane