Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4piolisz jak potłuczony... łeb kaczynski osrał zbroję jak mu USA pogroziły, na nich tak szczuć w publicznej jak na UE nie będzie więc andrzejak zrobił co musiał...będzie jak było, będą dalej kraść i śmiać się w twarz pozostałym...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Senilny Jarozbaw porwal sie z motyka na slonce, kiedy zobaczyl protesty i reakcje Polakow, UE i USA...wycofal sie rakiem, pozwalajac kamerdynerowi podpisac weto!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Akurat za tym stal wielki mocodawca zza oceanu. Presja byla w strajku kobiet i to nic nie dalo. Trzeba miec strategicznego sponsora bez tego bez rozlewu krwi sie nie da rozwiazac.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale naiwni ludzie jesteście... Rezydent dostał polecenie weta.. Dziś już nikt nie wróci do tematy inflacji ostatnich decyzji URE o podwyżkach prądu i gazu..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane