Reklama
Reklama

Komentarze

4
M
Maksym_ol 🌾 Wieśniak
4 lata temu

To są właśnie piśdzielce nic nie mam,na nic mnie nie stać,ciągle mao i mao ,nic nie wiem,nic nie słyszałem nic nie widziałem!! Dno a nie ludzie i to kurator w Polsce bo tylko tu takie asy!

0

Zglos komentarz

F
FireCrow 😏 Szyderca
4 lata temu

To co oni żrą, że potrafią 19k przebimbać?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

Ale z tego 2/3 wpłacają na konto PiS

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Gospodarna, jak jej WUC.

0

Zglos komentarz

Reklama