Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo nie jesteś ani prokuratorem ani adwokatem ani szefem sztabu kampanii wyborczej partii opozycyjnej ty tępa pisowska babo. [Absolwentka Międzywydziałowych Studiów Wschodniosłowiańskich na Uniwersytecie Warszawskim, kształciła się też na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych Politechniki Warszaw...
Bo nie jesteś ani prokuratorem ani adwokatem ani szefem sztabu kampanii wyborczej partii opozycyjnej ty tępa pisowska babo. [Absolwentka Międzywydziałowych Studiów Wschodniosłowiańskich na Uniwersytecie Warszawskim, kształciła się też na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych Politechniki Warszawskiej i w studium w Krajowej Szkole Administracji Publicznej.]
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Móżdżek dziecka z I komunii. Nie mam nic do ukrycia, mogę się spowiadać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ciekawe czy nie miałaby nic przeciwko jakby nagrali ją podczas sexu ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Sexu ze swoim aktualnym kochasiem? To byłby prawdziwy hit. Zwłaszcza dla pe****lek.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Maki żeby wyglądać niedługo jak jakaś Kempa czy inna Oborowa. Pisówy mają podobną urodę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Osoby nie mające nic przeciwko podsłuchiwaniu ich, należą też do grupy która nie ma nic do powiedzenia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Na pewno nie masz nic do ukrycia, Olciu? A może jakieś smsiki z Chorym Portierem z ministerstwa okradania obywateli?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane