Reklama
Reklama

Komentarze

6
K
kocurxtr 🎖️ Snajper
4 lata temu

Beria i Jeżow ...

0

Zglos komentarz

A
adampos 😏 Szyderca
4 lata temu

Sąsiedzi!co by tu jeszcze spier****ć

0

Zglos komentarz

P
pniewka 😏 Szyderca
4 lata temu

Mistrzowie całusów ( jeden kolegę drugi bokserkę )

0

Zglos komentarz

W
waffen13 🌾 Wieśniak
4 lata temu

PiSowskie matoły !!!!

0

Zglos komentarz

G
gumbad 🏹 Łowca
4 lata temu

Jak to Polak, uczy się na błędach. Za 10 lat znowu wróci do władzy i wszystko rozwali, jeśli będzie co.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
4 lata temu

Kiedyś i gangsterzy będą siedziec.... mam nadzieje!!!!!😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

Reklama