Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Znalezli cwaniacy glupi narod i go doja...podobnie jest w dyktaturach krajow trzeciego swiata! Kazdy narod ma taka wladze na jaka zasluguje i wybral!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I co tu biadolić, co tu klepać w klawiaturę ! tu trzeba juz w końcu wyjść na ulice z butelkami w ręku i porządek zrobić bo inaczej z głodu pozdychamy !! pozamarzamy we własnych mieszkaniach ! kradną już w zywe oczy bo wiedzą że ci idioci znad Wisły pozwalają !! TRAGEDIA !
I co tu biadolić, co tu klepać w klawiaturę ! tu trzeba juz w końcu wyjść na ulice z butelkami w ręku i porządek zrobić bo inaczej z głodu pozdychamy !! pozamarzamy we własnych mieszkaniach ! kradną już w zywe oczy bo wiedzą że ci idioci znad Wisły pozwalają !! TRAGEDIA !
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gdzie jesteście pisowskie k.u.r.w.y???? Jak teraz będziecie bronić tych złodziei???? Co instrukcja z Nowogrodzkiej jeszcze nie dotarła????
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
O i już pisowski syn psa i s**i minusuje. I to już z obu kont. Widzę postępy w de**liźmie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane