Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Większość z tego co zarobił musi oddać tym, co go na ten stołek wsadzili. Poza tym "dobrowolne" darowizny na partię i wpłaty na konkretne fundacje i stowarzyszenia. Także prawdopodobnie był łosiem, który zgodził się twarzować za najmniejszą >wziątkę>.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A niby dlaczego miał by oddawać. Wpłaty na konkretne fundacje i stowarzyszenia oraz kontrakty z konkretnymi firmami oczywiście tak ale nie ze swojej wypłaty tylko z kasy CPK. CPK wydaje pewnie rocznie kilkaset baniek baniek, te 4 z wąsem dla Horały to jest pikuś.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Moim zdaniem zarobił max 2 150 000 zł. Myślę, że Horała podobnie jak inni nominanci PiS nie dostali swoich mega pensji i stanowisk za friko. Mam przekonanie graniczące z pewnością, że pod stołem cześć wypłat wraca do kasy PiS, choćby w postaci darowizn.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ten opis pasuje do każdego pisowca.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak się robi aparatczyka oligarchą, milionerem. Niektórzy powiadają, że trzeba było się uczyć ale czy na pewno?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane