Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5I głupi naród gęby ze zdziwienia rozdziawia.... i umiera tysiącami !! A jak wybory były, miód i rzeki pełne mleka obiecywali... to ten sam głupi naród głosami swoimi, swój marny, głupi los pieczętował ! Po raz już kolejny !! To teraz zdychać, po cichutku, do ostatniego głupca !
I głupi naród gęby ze zdziwienia rozdziawia.... i umiera tysiącami !! A jak wybory były, miód i rzeki pełne mleka obiecywali... to ten sam głupi naród głosami swoimi, swój marny, głupi los pieczętował ! Po raz już kolejny !! To teraz zdychać, po cichutku, do ostatniego głupca !
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A eksperty mówili że jak 50% ludu się wyszczepi to będzie po pandemii. Może właśnie to jest powód że jest gorzej niż w roku poprzednim?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane