Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie ważne co podpisuje , ważne że ma z tego całkiem niezłe profity , ludzie to produkt uboczny
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Prawaki wyjdźmy w końcu z tej UE i zaoszczędźmy sobie Wstydu! Przecież byliście przeciw wchodzeniu do UE. Rządzicie już kilka lat i jeszcze nie robicie referendum w sprawie wyjścia z UE. Ja lewak zagłosuje za wyjściem gdy w Polsce rządzi prawica bo to tylko wstyd. Wstyd gdy widzę ze jesteście w tej...
Prawaki wyjdźmy w końcu z tej UE i zaoszczędźmy sobie Wstydu! Przecież byliście przeciw wchodzeniu do UE. Rządzicie już kilka lat i jeszcze nie robicie referendum w sprawie wyjścia z UE. Ja lewak zagłosuje za wyjściem gdy w Polsce rządzi prawica bo to tylko wstyd. Wstyd gdy widzę ze jesteście w tej uni tylko dla socjali jak wasz elektorat w mopsach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane