Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Osobiście, mam dość tej wykrzywionej złością mo**y, ziejącej nienawiścią, zieloną z mściwości. Już nawet Gesslerowa jest przyjemniejsza w wyglądzie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I co z tego? Dalej będzie sobie z nas kpił, a suweren znowu wybierze jego partię. A jak nie wybierze, to się zmanipuluje wybory.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Trzeba byc optymista...suweren malo kumaty i potrzebuje czasu zeby zrozumiec ze jest ruch@ny przez sojusz sekty kosciola z PiSem, niebawem przejza na oczy!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W średniowieczu gdy nie było internetu ani nawet telefonów to ludzie potrafili się zjednoczyć i wyjść protestować. Stali bezbronni na przeciw uzbrojonymi po zęby rycerzom (ZOMO) i zwyciężyli. Mimo ofiar. Kilkadziesiąt lat później znów wszyscy ruszyli do walki. Chwała,, bohaterom '' poległym ze zmęcz...
W średniowieczu gdy nie było internetu ani nawet telefonów to ludzie potrafili się zjednoczyć i wyjść protestować. Stali bezbronni na przeciw uzbrojonymi po zęby rycerzom (ZOMO) i zwyciężyli. Mimo ofiar. Kilkadziesiąt lat później znów wszyscy ruszyli do walki. Chwała,, bohaterom '' poległym ze zmęczenia od klikania w klawiaturę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane