Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Obrońca ESB-eków i zasłużony wojskowy PRL - Adam Mazguła - odzywa się w kwestii bezstronności. Ten człowiek w ogóle nie powinien się odzywać, a ktoś kto go cytuje nie ma pojęcia o Polsce. Żal
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
to że ktos był zmuszony do zycia w porpzednim ustroju i chcial chronic swoja ojczyzne, przy tym jakos awansując czyni go wg Ciebie złym czlowiekiem... wez gosciu rozped i przywal glowa w scianę. powiem wiecej ten czlowiek wiecej robi dla uświadamiania obywateli czym jest demokracja niz Ty czy jak...
to że ktos był zmuszony do zycia w porpzednim ustroju i chcial chronic swoja ojczyzne, przy tym jakos awansując czyni go wg Ciebie złym czlowiekiem... wez gosciu rozped i przywal glowa w scianę. powiem wiecej ten czlowiek wiecej robi dla uświadamiania obywateli czym jest demokracja niz Ty czy jakas tkanina podłogowa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane