Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
14Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
konrados161 - Jesteś pe****lem w koloratce, wypisując takie bzdury katolickiej ideologii śmierci?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
konrados161..tzn. ? popatrz na naszych rządzących "osłów" i odpowiedz szczerze czy oni są cokolwiek warci ? przecież to niekompetentni głupcy i złodzieje, którzy nawet nie próbują ukrywać co robią, jak kradną i jak są głupi...więc skoro ta jakaś ich królowa (bo według mnie ostatnia koronowa królowa...
konrados161..tzn. ? popatrz na naszych rządzących "osłów" i odpowiedz szczerze czy oni są cokolwiek warci ? przecież to niekompetentni głupcy i złodzieje, którzy nawet nie próbują ukrywać co robią, jak kradną i jak są głupi...więc skoro ta jakaś ich królowa (bo według mnie ostatnia koronowa królowa Polski to Maria Józefa Habsburżanka) tak kieruję ich drogą polityczną jak widać przez ostatnie lata, to chyba śmiało mogę o niej napisać, że jest tępą dzidą...chyba proste i zrozumiałe ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ciemny lud to kupi ale nie wszyscy q tym kraju są ograniczeni intelektualnie jak większość z pisuaru!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To wszystko pod publiczkę - dla pisiego elektoratu Witek jest zepsuta do szpiku kości - to podły arogancki babol! Jedyne w co wierzy to mamona
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Hipokryzja i megalomania. Tu się modli w sejmie kłamie, kombinuje, obraża. Przepraszam za tą panią. Nie wszyscy katolicy tacy są.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Hipokryzja i megalomania. Tu się modli w sejmie kłamie, kombinuje, obraża. Przepraszam za tą panią. Nie wszyscy katolicy tacy są.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Takim politykom to my naród już dziekujemy, wypier.....!!!!!!😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Żenujący widok, ale to już od ponad pięciu lat towarzystwo z ul. Wiejskiej klęczy przed rządzącymi w tym kraju -czytaj KLEREM.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak. Katolicka ideologia śmierci. To jest blokowanie mordowania dzieci i starszych w ramach tak zwanej eutanazji.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To wspaniałych parlamentarzystów mamy (większość z PiS), skoro o ich mądrość i odpowiedzialność trzeba błagać mityczne bóstwa. A przy okazji - o uczciwość nie prosiła?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To nie może być prawdą, to się nie powinno wydarzyć. Czy im się wydaje, że to zadziała??? Kto nami rządzi? To nie są normalni ludzie. To niedouczeni kosmici.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane