Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Ale żeby nie wystrzeliła to Glapcio podniesie stopy tak do 20 % ;-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja pie.r.do.l.e ci ludzie mają totalnie w du**e Polskę. Dla nich liczą się tylko słupki wyborcze. Wszystko co robią to tylko po to żeby przekupić tych najbardziej sprzedajnych, dzięki temu wygrać wybory i dalej kraść. Dramat
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zupelnie jak na Ukrainie zamiast wygaszac konflikt NATO doklada do pieca. Zwiekszajac ilosc broni lub dodruk pieniedzy nie zakonczy ani wojny ani inflacji.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jestem za tym zeby wprowadzic w szkolach przedmiot wyjasniajacy chociazby podstawy ekonomii. Ta wrzutka, i wpisy pod nia dobitnie swiadcza o tym ze ludzie nie maja pojecia czym jest inflacja. Ustawa o zwiekszeniu inflacji - dobre, podoba mi sie :P
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane