Reklama
Reklama

Komentarze

4
C
czestek1 😏 Szyderca
3 lata temu

Jakos przetrwamy, wydamy cała pensje, będziemy oszczędzac, ale nie mogę się diczekac jak poplecznicy złodziejstwa i kpin z pracujących Polaków będą głodować, zamarzać po ciemku z oplutymy gebami przez ich Panów.

0

Zglos komentarz

E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

I dlatego wybory zrobią wcześniej zanim im wyborcy pozamarzają.

0

Zglos komentarz

D
dgn1 😏 Szyderca
3 lata temu

Przypomina mi sie scena z Alternatywy - my sie musimy trzymac razem solidarnie ... czas szukac lokomutywy

0

Zglos komentarz

A
3 lata temu

Milosc do Ukrainy kosztuje, nie narzekac.

0

Zglos komentarz

Reklama