Reklama
Rolnika można oszukać raz, można drugi raz. Ale trzeci raz nie przejdzie.

Rolnika można oszukać raz, można drugi raz. Ale trzeci raz nie przejdzie.

przez caleanka — 3 lata temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

7
B
bohun2006 🎖️ Snajper
3 lata temu

dobrze chamom,wcale mi ich nie żal,przez głupoty buraków i mocherów cierpimy wszyscy,sprawiedliwie by było gdyby im bardziej sie do doopy dobrac

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
3 lata temu

Gó**o prawda. W dniu wyborów jak zwykle księża każą głosować na PiS i bogobojni rolnicy grzecznie zagłosują.

0

Zglos komentarz

L
lancusztyk11 🏹 Łowca
3 lata temu

Dzis wchodzi 14 emerytura

0

Zglos komentarz

S
slawek_33 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Obiecają im dopłatę za kolor pola i juz będą szczęśliwi

0

Zglos komentarz

A
Arnold_Boczek 🎖️ Snajper
3 lata temu

Wywieźcie plebana na taczce g**ju, bo to on wam kazał na PiS głosować.

0

Zglos komentarz

E
elkrakerso 🏹 Łowca
3 lata temu

Przejdzie przejdzie. Jego eminencja, ksiądz pe****l z ambony nakaże, i posłusznie, na czterech jak pieski, pognają na jedyną słuszna i przez eminencję pobłogosławioną opcję głosować.

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
3 lata temu

Trzymam rolnikow za slowo...bo PiS nadal ma 30% poparcia na polskiej wsi! (jedno mowia a co innego robia)

0

Zglos komentarz

Reklama