Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Wg. PiS im głupszy tym lepszy a narodem głupim prościej się kieruję
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
kiedyś w czasach ministranckich wpadł w oko jednemu ówczesnemu katechecie a obecnie sobie przypomniał
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
JA PI****LE! dziś 11.sirpnia czarnek na konferencji tak zgasił id**tkę z tvn24 ,ze aż oczy mi wyszły z wrażenia! A NAJGORSZE W TYM , ŻE NIENAWIDZĘ PIS I PIER........ KOŚCIOŁA WszystkoCHCĄCEGo! litości! nie można oskarżać nie mając ARGUMENTÓW! Stop!!!! Jak nie masz dobrej rady,to mo**a w kubeł! Powta...
JA PI****LE! dziś 11.sirpnia czarnek na konferencji tak zgasił id**tkę z tvn24 ,ze aż oczy mi wyszły z wrażenia! A NAJGORSZE W TYM , ŻE NIENAWIDZĘ PIS I PIER........ KOŚCIOŁA WszystkoCHCĄCEGo! litości! nie można oskarżać nie mając ARGUMENTÓW! Stop!!!! Jak nie masz dobrej rady,to mo**a w kubeł! Powtarzanie w koło zły PiS, zły PiS......etc.. do niczego nie prowadzi!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja zachodze w glowe jak to mozliwe ze PIS jest u wladzy. To dopiero wyglada na okrutny eksperyment, bardzo kosztowny eksperyment
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane