Reklama
Brawo Panie Leszku jak zwykle dowcipnie , rzeczowo i dosadnie

Brawo Panie Leszku jak zwykle dowcipnie , rzeczowo i dosadnie

przez FED0RA — 3 lata temu
9

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
T
3 lata temu

Komunista.

0

Zglos komentarz

W
wiocha84 🌾 Wieśniak
3 lata temu

To wiocha ma idoli! Brawo wiocha większego sprzedawczyka i pachołka ZSRR nie było...albo był ale go już nie ma.

0

Zglos komentarz

M
Makaronnauszy 🏹 Łowca
3 lata temu

Dokładnie

0

Zglos komentarz

M
Makaronnauszy 🏹 Łowca
3 lata temu

Czy komunista który tyle lat współpracował z ZSRR powinien się publicznie odzywać, Miller wykaż się odrobina honoru i zamilcz.

0

Zglos komentarz

E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Mówisz o Kaczorze ?

0

Zglos komentarz

M
Makaronnauszy 🏹 Łowca
3 lata temu

Tam jest napisane o kim mówię, wiem, że kochasz kaczora, ale nie o tym hooju mówię.

0

Zglos komentarz

K
Komandor_Buka 😏 Szyderca
3 lata temu

Gdybyś ty miał chociaż 1/10 honoru Millera....

0

Zglos komentarz

M
Makaronnauszy 🏹 Łowca
3 lata temu

A ty jesteś taki głupi i nie myślący czy wczoraj się urodziłeś buka, Miller całe życie z ruskimi współpracował to dla Ciebie autorytet, to gratuluję.

0

Zglos komentarz

D
DarkDaro 😏 Szyderca
3 lata temu

Razem z Kwaśniewskim otworzyli więzienia dla CIA w Polsce robiąc z naszego kraju wychodek a potem prosto do kamery zaprzeczali, że takie więzienia są. Amerykanie nie mogli torturować więźniów w USA więc robili to w Polsce za zgodą Millera. Najpierw służył ruskim, potem Amerykanom a teraz Niemcom. Cy...

Razem z Kwaśniewskim otworzyli więzienia dla CIA w Polsce robiąc z naszego kraju wychodek a potem prosto do kamery zaprzeczali, że takie więzienia są. Amerykanie nie mogli torturować więźniów w USA więc robili to w Polsce za zgodą Millera. Najpierw służył ruskim, potem Amerykanom a teraz Niemcom. Cytowanie tego gościa jako jakiegoś GURU to delikatnie mówiąc de**lizm.

0

Zglos komentarz

Reklama