Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To wiocha ma idoli! Brawo wiocha większego sprzedawczyka i pachołka ZSRR nie było...albo był ale go już nie ma.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy komunista który tyle lat współpracował z ZSRR powinien się publicznie odzywać, Miller wykaż się odrobina honoru i zamilcz.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tam jest napisane o kim mówię, wiem, że kochasz kaczora, ale nie o tym hooju mówię.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ty jesteś taki głupi i nie myślący czy wczoraj się urodziłeś buka, Miller całe życie z ruskimi współpracował to dla Ciebie autorytet, to gratuluję.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Razem z Kwaśniewskim otworzyli więzienia dla CIA w Polsce robiąc z naszego kraju wychodek a potem prosto do kamery zaprzeczali, że takie więzienia są. Amerykanie nie mogli torturować więźniów w USA więc robili to w Polsce za zgodą Millera. Najpierw służył ruskim, potem Amerykanom a teraz Niemcom. Cy...
Razem z Kwaśniewskim otworzyli więzienia dla CIA w Polsce robiąc z naszego kraju wychodek a potem prosto do kamery zaprzeczali, że takie więzienia są. Amerykanie nie mogli torturować więźniów w USA więc robili to w Polsce za zgodą Millera. Najpierw służył ruskim, potem Amerykanom a teraz Niemcom. Cytowanie tego gościa jako jakiegoś GURU to delikatnie mówiąc de**lizm.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane