Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Produkt nie kompletny. Eko są dopiero po pocięciu na drobne kawałki i zmieszaniu z trocinami.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To tylko Polska po 7 latach rzadow PiSu... zeby ludziom zylo sie lepiej! Doszli do wladzy na klamstwach, rzadzili klamiac i dalej klamia, zeby okradac polski narod razem z sekta kosciola. Ten zacofany narod, wschodniej Europy!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Po minusach stwierdzam że Pis dofinansował swoich zaufanych płatnych ( ku..w ) inaczej klakierów
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mysla ze jak zminusuja, to ludzie nie przeczytaja i nie zaczna myslec...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Znam c**jów co tym palą. Małe miasto ..każdy wszystko wie !!! . Nawet znam godziny palenia. Pierwszy spacer robię o 7:00. Wtedy degeneraci jeszcze śpią . Zimno im później doskwiera .. wow... co za dym nad miastem. Poprawka ..miasteczkiem :):) To wyborcy PIS-u. A takie ładne mo**y mają ....amerykans...
Znam c**jów co tym palą. Małe miasto ..każdy wszystko wie !!! . Nawet znam godziny palenia. Pierwszy spacer robię o 7:00. Wtedy degeneraci jeszcze śpią . Zimno im później doskwiera .. wow... co za dym nad miastem. Poprawka ..miasteczkiem :):) To wyborcy PIS-u. A takie ładne mo**y mają ....amerykanskie :):)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane