Reklama
Reklama

Komentarze

5
K
krak0805 🌟 Padawan
3 lata temu

Ile ty fuju zarabiasz??????noto lepie milcz nie pierdo l głupot😤😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

Z
zbigi 😏 Szyderca
3 lata temu

...a w sejmie jest 17 stopni...celsjusza

0

Zglos komentarz

V
vario8009 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Zamraża! Bogacz! Na prąd!!!

0

Zglos komentarz

T
tornado098 🌾 Wieśniak
3 lata temu

dopiero bedzie drogo jak spalimy zboże bo nie ma wegla

0

Zglos komentarz

G
griszka7 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Zawszę oszczędzałem żywność żeby nie marnować. I co teraz? Trochę mi zabraknie.

0

Zglos komentarz

Reklama