Reklama
Reklama

Komentarze

2
J
Jabusjc 😏 Szyderca
3 lata temu

Najgorsze jest to, że szczą z rozpryskiem na nasze spodnie

0

Zglos komentarz

B
bartoszpo 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Jak Głupi i Głupszy. Tylko potem przymrozi na przełęczy.

0

Zglos komentarz

Reklama