Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Chwała się pisiory ze tyle się zarabia , ze podwyższyli płace !!!! A tu byle młot Kowalski w sejmie zarabia setki tysięcy złotych za poerdolenie głupot z mównicy !!!!! Trep nic nie robi a ma kase z wielu źródeł - zreszta nie tylko on ale wielu złodziei bierze kase za nic a MY zapierd….. na te...
Chwała się pisiory ze tyle się zarabia , ze podwyższyli płace !!!! A tu byle młot Kowalski w sejmie zarabia setki tysięcy złotych za poerdolenie głupot z mównicy !!!!! Trep nic nie robi a ma kase z wielu źródeł - zreszta nie tylko on ale wielu złodziei bierze kase za nic a MY zapierd….. na te Mendy złodziejskie!!!! Nie maja honoru a niektórzy jak , zeby z tym zrobić porządek???????😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane