Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W grudniu, ale którego roku, tego już nie powiedział. Może chodzi o ten grudzień, gdy u władzy będzie już inna ekipa, po tym, gdy oni wcześniej dostaną solidnego kopa w doope. Być może sądy zasądzą przepadki mienia wszystkich tych aferałów na rzecz skarbu państwa? Tak zasilony budżet, nadmiar gotówk...
W grudniu, ale którego roku, tego już nie powiedział. Może chodzi o ten grudzień, gdy u władzy będzie już inna ekipa, po tym, gdy oni wcześniej dostaną solidnego kopa w doope. Być może sądy zasądzą przepadki mienia wszystkich tych aferałów na rzecz skarbu państwa? Tak zasilony budżet, nadmiar gotówki ściągnięty z obiegu, faktycznie inflacja może by i spadła. A tam, tak sobie gdybam. Przejęli cały kraj, majątki przetransferowali do "podatkowych rajów", nikt im niczego nie zrobi i niczego nie odbierze. Szkoda. Pojęcie sprawiedliwości w tym państwie jest tylko pustym frazesem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane