Reklama
 Te co sa u wladzy to cwane, pozbawione skrupułów kitunie. Za pozwoleniem suwerena.

Te co sa u wladzy to cwane, pozbawione skrupułów kitunie. Za pozwoleniem suwerena.

przez FED0RA — 3 lata temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
Z
zoltarxx 🌟 Padawan
3 lata temu

Oni nie są id***ami, w przeciwieństwie do wyborców. Ludzie którzy ich wybierają, widzą w nich "mniejsze zło", a to jest już skr***nienie totalne.

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
3 lata temu

Tylko myślą, że są bezkarni i będą wiecznie u żłoba.

0

Zglos komentarz

A
3 lata temu

Z tego co widze na Wiocha to pis bedzie wiecznie rzadzic.

0

Zglos komentarz

T
trolik1 😏 Szyderca
3 lata temu

Oby skończyli w wersji rumuńskiej...

0

Zglos komentarz

M
magik40i4 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Id**tom mozna wybaczyc, kanaliom i lajdakom nigdy

0

Zglos komentarz

Reklama