Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Jego jedna lista z PSLem zrobi ze będą mieli 5% poparcia. Ale dzięki temu wybory z PISem wygra PO. Czyli dobrze ze politycy ciągle popełniają te same błędy. Jak lewica która złączyła się z SLD. W sumie wiem czemu oni to robią dla struktur partyjnych. To nie takie proste mieć partie bez struktur. Wyb...
Jego jedna lista z PSLem zrobi ze będą mieli 5% poparcia. Ale dzięki temu wybory z PISem wygra PO. Czyli dobrze ze politycy ciągle popełniają te same błędy. Jak lewica która złączyła się z SLD. W sumie wiem czemu oni to robią dla struktur partyjnych. To nie takie proste mieć partie bez struktur. Wyborów nie wygrywa się samym poparciem trzeba lokalnie zebrać podpisy powystawiać kandydatów. No i przez to potem jest tak jak jest w polityce ze jakaś banda czworga czy pięciorga rządzi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane